Buivydų piliakalnis

Vieta

Neries regioninio parko pasididžiavimas, nuo kurio atsiveria puikūs panoraminiai vaizdai į lyg kanjonas besidriekiantį Dūkštos slėnį. Pro piliakalnius vingiuoja 5 km ilgio “ekstremaliausias” pažintinis pėsčiųjų takas, kuriuo parko lankytojai kviečiami pakeliauti.

Lankytojams

2011 metais, šis piliakalnis buvo sutvarkytas ir pritaikytas lankymui. Lankytojai jau spėjo pamėgti Buivydų piliakalnio šiaurinėje dalyje, virš aukšto šlaito, įrengtą apžvalgos aikštelę.

Rėmėjams

Kviečiame prisidėti prie Buivydų piliakalnio laiptų atnaujinimo - skirti finansinę paramą ir užsakyti savo organizacijos logotipą ant nerūdijančio plieno lentelės ant laiptų lentos.

Lankytojams įrengti piliakalnio laiptai jau susidėvėję, nepatogūs, vietomis užnešti žemėmis ir nesaugūs. Kadangi šis objektas yra labai lankomas, kviečiame prisidėti ir laiptus pilnai atnaujinti.

Senų laiptų demontavimas ir naujų montavimas

Pirma bus demontuojami seni piliakalnio laiptai.

Iš aukščiausios kokybės ąžuolo medienos sumontuojami nauji piliakalnio laiptai ir turėklai.

Rėmėjų logotipai ant piliakalnio laiptų

Rėmėjai gali įsiamžinti ant piliakalnio laiptų lentų pirkdami nerūdijančio plieno lentelę su savo logotipu.

Piliakalnio laiptų atnaujinimo viešinimas

Jungtinis Neries parko ir Rotary bendruomenės projektas viešinamas informaciniuose parko stenduose ir visuose socialiniuose tinkluose.

Paremti galite:

1. Gavėjas:

Vilniaus karaliaus Mindaugo Rotary klubas

2. Gavėjo kodas:

3. Gavėjo sąskaitos numeris:

LT02 7300 0101 5686 5510

4. Bankas:

AB Swedbank

5. Mokėjimo paskirtis:

pvz., „Parama Buivydų piliakalniui“ ar kt.