Skirkite 1,2% GPM

Skirdami paramą Vilniaus karaliaus Mindaugo Rotary klubui prisidėsite prie Rotary bendruomenės iniciatyvų.

1,2% GPM galite skirti elektroniniu būdu.

Visi Lietuvos gyventojai iki gegužės 1 d. gali skirti 1,2 % GPM (gyventojų pajamų mokesčio) mūsų klubo veikloms ir paramos programoms.

Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės elektroninėje deklaravimo sistemoje https://deklaravimas.vmi.lt/

Dalyje „Deklaravimas“ suraskite ir spauskite „Pildyti formą“. Prašymą skirti paramą rasite „Dažniausiai pildomų formų” sąraše.

Jei parama už 2023 m. mokestinį laikotarpį nebuvo paskirta pagal ankstesnį prašymą, norėdami pradėti pildymą, spauskite „Pradėti”.

Jei paramą už 2023 m. jau skyrėte pagal ankstesniais metais pateiktą prašymą, pirmame vedlio lange matysite duomenis apie Jūsų skirtą paramą. Paspaudę „Tęsti” galėsite koreguoti ar pateikti naujus duomenis.

Atsidariusiame gavėjo paieškos lange įrašykite gavėjo pavadinimą "Vilniaus karaliaus Mindaugo Rotary klubas" ir spauskite „Tęsti”. Kitame lange užpildykite būtiną prašymo informaciją: kokią dalį mokesčio ir iki kokio mokestinio laikotarpio skiriate.

Taip pat galite nurodyti ir mokesčio dalies paskirtį. Suvedę duomenis spauskite „Išsaugoti”.

Jei daugiau gavėjų pridėti nenorite/baigėte redagavimą, peržiūrėkite, ar duomenys teisingi, ir spauskite „Taip, teisingi”.

Atsidariusiame lange spauskite „Formuoti prašymą”.

Norėdami pateikti prašymą, spauskite „Pateikti”.

1.

2.